fbpx

Personas datu apstrāde

Personas datu apstrāde

Goldstar Eesti OÜ ir apņēmies aizsargāt savu klientu un lietotāju privātumu. Balstoties uz to, mēs esam izstrādājuši šo konfidencialitātes politiku, kas regulē klientu datu vākšanu, izmantošanu, izpaušanu, pārsūtīšanu un glabāšanu. Mūsu darbība internetā notiek saskaņā ar visām attiecīgajām darbībām un attiecīgajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem un Igaunijas Republikas likumiem.

Personas datu vākšana un izmantošana

Personas dati ir dati, kurus apkopo Goldstar Eesti OÜ, veicot vai sazinoties ar personu. Pastāvīgā klienta personas datus var vākt šādā veidā:

  • sniedzot kontaktinformāciju (ieskaitot jūsu vārdu, personas kodu, pasta adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi, vēlamo sazināšanās metodi) mūsu vietnē vai citur (piemēram, veikalos)
  • piekļūt Tīmekļa vietnei no Klienta konta informācijas vai izmantojot sīkdatnes
  • Goldstar Eesti OÜ, veicot pirkumu vai veicot pasūtījumu mūsu veikalā vai tiešsaistes veikalā, var brīvprātīgi sniegt personisku un personīgu informāciju par noteiktām tīmekļa vietnes vietām. Nepieciešamā personīgā informācija var ietvert vārdu, adresi, pasta indeksu, citi dati)
  • pieprasot īres pirkumu.

Citu datu vākšana

Mēs apkopojam arī neidentificējamu informāciju – datus, kurus nevar tieši saistīt ar konkrētu personu (dzimums, vecums, valodas izvēle, atrašanās vieta). Mēs savā vietnē varam apkopot arī vispārīgus datus par klientu darbību. Šie dati tiek apkopoti un izmantoti, lai klientiem sniegtu noderīgāku informāciju un noteiktu, kuras vietnes daļas, produkti un pakalpojumi ir visinteresantākie. Apkopotie dati šajā privātuma politikā tiks uzskatīti par nepersoniskiem datiem.

Apkopotās personiskās informācijas izmantošana

Izmantojot mūsu apkopoto personīgo informāciju, mēs varam informēt klientus par Mamibot produktu jaunumiem, kampaņām un gaidāmajiem notikumiem. Klients, kurš nevēlas būt mūsu biļetenu sarakstā vai tikt informēts par produktiem, kas viņus varētu interesēt, jebkurā laikā var noņemt sevi no paredzētās auditorijas. Mēs arī izmantojam apkopoto personisko informāciju, lai piegādātu preces un izpildītu savas saistības pret klientu.

Lai labāk apkalpotu klientu, Goldstar Eesti OÜ var atklāt informāciju par atsevišķiem lietotājiem trešajai pusei, kas sniedz Goldstar Eesti OÜ pakalpojumus un kurai ir līgumsaistības saglabāt koplietotās informācijas konfidencialitāti. Trešā puse ir, piemēram, mūsu partneris, kura uzdevums ir transportēt preces pārdošanai e-veikalā vai sniegt pirkuma nomas pakalpojumus.

Savākto personas datu modifikācija

Personīgo informāciju, kas savākta, lai identificētu un sazinātos ar Klientu, var apskatīt, modificēt un papildināt mūsu vietnes sadaļā “Mana informācija”. Ja mainās e-pasts (Mamibot vietnes lietotājvārds), lūdzu, paziņojiet mums, jo klientam nav iespējams to mainīt.

Personas datu aizsardzība

Goldstar Eesti OÜ veic visus piesardzības pasākumus, ieskaitot administratīvos, tehniskos un fiziskos pasākumus, lai aizsargātu Klienta personas datus. Tikai pilnvarotām personām ir pieeja datu rediģēšanai un apstrādei.

Drošība

Visa klienta personīgā informācija, kas mums kļūst zināma, apmeklējot Mamibot tiešsaistes veikalu un veicot pirkumus, tiek uzskatīta par konfidenciālu informāciju. Šifrēts datu komunikācijas kanāls ar bankām nodrošina pircēja personas datu un bankas rekvizītu drošību.

Privātuma politikas noteikumi un izmaiņas

Piekļūstot mūsu vietnei vai aizpildot pastāvīgā klienta pieteikumu, jūs esat izlasījis un akceptējis šos Noteikumus un nosacījumus. Mēs paturam tiesības pēc vajadzības mainīt mūsu privātuma politikas vispārīgos noteikumus un nosacījumus, paziņojot par to visiem mūsu pastāvīgajiem klientiem. Ja jums ir jautājumi vai bažas par mūsu privātuma politiku vai datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums vietnē info@mamibot.ee.